Tryb oszczędzania energii.
Czy wiesz, że czarne tło ekranu, w przeciwieństwie do białego,
może zaoszczędzić do 20% energii.
Nie byłeś aktywny na naszej stronie przez ponad 2 minuty,
dlatego pozwoliliśmy sobie zaoszczędzić trochę energii w Twoim imieniu.
baner zaproswarto
dodaj do ulubionych
Jeżeli znajdziecie Państwo świetliki takiej samej jakości a w korzystniejszej cenie, my sprzedamy Wam nasze o złotówkę taniej!!!
maxisolarmaxisolarmaxisolarmaxisolar
maxisolarmaxisolarmaxisolarmaxisolar

Regulamin sklepu www.maxisolar.pl

1. Informacje ogólne.

Sklep internetowy, działający pod adresem www.maxisolar.pl służy do dokonywania zakupów za pośrednictwem sieci Internet. Zamówienia przyjmowane są drogą e-mailową, telefoniczną lub za pośrednictwem faxu. Właścicielem sklepu internetowego www.maxisolar.pl jest Firma maxiSolar® Jacek Mädge zwaną dalej maxiSolar® z siedzibą przy ul. Gdańska 1, 58-340 Głuszyca. Firma widnieje we wpisie do ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 180167, NIP 894-104-69-32, REGON 020175505.

Złożenie zamówienia w celu dokonania zakupów w sklepie internetowym www.maxisolar.pl jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków poniższego regulaminu.

2. Zamówienia - realizacja transakcji

Zamówienia przyjmowane są drogą e-mailową, telefoniczną lub za pośrednictwem faxu. Warunkiem koniecznym w realizacji zamówienia jest podanie danych osobowych oraz miejsca dostarczenia przesyłki z zamówionym towarem oraz adresu e-mail i/lub numeru telefonu Zamawiającego w celu umożliwienia pracownikowi sklepu ewentualnego potwierdzenia zamówienia. Przyjęcie przez sklep internetowy www.maxisolar.pl złożonego zamówienia potwierdzane jest drogą e-mailową i/lub telefoniczną (również fax). Firma maxiSolar® nie odpowiada za usterki w przesyłaniu potwierdzeń, spowodowane czynnikami niezależnymi od niej, np. awariami serwerów pocztowych, łącz internetowych, telefonicznych, klęskami żywiołowymi, itp.

Wysyłając zamówienie Zamawiający oświadcza, że zapoznał się z treścią tego Regulaminu i zobowiązuje się do jego przestrzegania. W przypadku niedotrzymania postanowień Regulaminu bądź błędnie lub niekompletnie złożonego zamówienia, firma maxiSolar® jest uprawniona do unieważnienia złożonego zamówienia.

Zamówienia przyjmowane są 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 13.00, w soboty, niedziele, święta oraz inne dni wolne od pracy rozpatrywane będą kolejnego dnia roboczego.

Przyjęcie do realizacji zamówienia rozpoczyna się:

- w przypadku zamówienia telefonicznego płatnego za pobraniem – po tym, gdy do pracownika sklepu dotrze od Zamawiającego e-mail bądź fax z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Zamówienia nie potwierdzone w ciągu 7 dni zostaną uznane za nieważne.

- w przypadku zamówienia złożonego e-mailem bądź faxem płatnego za pobraniem natychmiast po jego otrzymaniu,

- w przypadku zamówień, za które płatność realizowana jest przelewem na konto firmy maxiSolar® -natychmiast po zaksięgowaniu środków,

- w przypadku zamówień płatnych kartą kredytową - w chwili autoryzacji karty.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Zamawiający jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania).

Zamawiający może wprowadzać zmiany w zamówieniu do momentu wystawienia faktury VAT. Wprowadzanie powyższych zmian możliwe jest poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta e-mailem pod adresem sklep@maxisolar.pl bądź telefonicznie na numery podane na stronie sklepu.

3. Zwroty

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.) "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" Zamawiający może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony, uszkodzony. Towar musi zostać zwrócony w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą VAT. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru (bez kosztów wysyłki). Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez Zamawiającego lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt odesłania zwracanego towaru nie podlega zwrotowi. Firma maxiSolar® nie przyjmuje paczek dostarczonych za pobraniem.

4. Ceny

Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym www.maxisolar.pl podawane są w złotych polskich i są cenami netto, do których należy doliczyć podatek VAT na materiały budowlane w wysokości 22%. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian bez uprzedniego informowania o tym. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Zamawiającego zamówienia.

W uzasadnionych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do zażądania przedpłaty, zmiany lub ograniczenia sposobu płatności a nawet odstąpienia od realizacji zamówienia.

5. Dokumenty sprzedaży

Sklep internetowy www.maxisolar.pl wystawia dokument sprzedaży -fakturę VAT. Składając zamówienie należy podać dane do wystawienia faktury (nr NIP oraz dokładne dane odbiorcy –imię i nazwisko/nazwa firmy oraz adres, które są konieczne do poprawnego wystawienia faktury VAT). Złożenie zamówienia jest równoznaczne z upoważnieniem firmy maxiSolar® do wystawienia faktury VAT na zakupione towary bez podpisu odbiorcy. Faktura VAT wystawiana jest w chwili, gdy wszystkie zamówione przez Zamawiającego towary są skompletowane i gotowe do wysyłki.

6. Promocje

Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.

7. Sposoby płatności

Zamawiający może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

Płatność za pobraniem- należność za przesyłkę pobiera kurier UPS, przy odbiorze towaru. Należność rozumiana jest jako cena zakupionych towarów plus koszty ich wysyłki.

Przedpłata- kwotę pokrywającą wartość zakupionych przedmiotów oraz koszty przesyłki należy wpłacić na rachunek bankowy firmy maxiSolar®. Numer rachunku bankowego podany jest w zakładce `Kontakt`.

Płatność kartą kredytową- płatność realizowana jest za pośrednictwem firmy Polcard S.A. Zamawiający przesyła numer swojej karty kredytowej oraz numer telefonu na adres platnosci@maxisolar.pl. Skrzynka platnosci@maxisolar.pl jest szyfrowana bezpiecznym protokołem SSL do wysyłania i odbierania listów oraz bezpiecznego logowania się do niej naszego pracownika. W firmie w celach bezpieczeństwa wyznaczona jest tylko jedna osoba do obsługi takich transakcji. Numery Państwa kart kredytowych przechowywane są w sposób bezpieczny. Codziennie są zgrywane na zabezpieczone urządzenie przenośne i usuwane ze skrzynki pocztowej. Numery kart kredytowych przechowywane są przez okres 6 miesięcy w celach możliwości uwzględnienia ewentualnych reklamacji. Po tym okresie numery kart są trwale usuwane.

Po otrzymaniu e-mailem numeru karty kredytowej i numeru telefonu pracownik firmy skontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia zamówienia i weryfikacji danych dotyczących Państwa karty kredytowej. Powyższe czynności wykonywane są z myślą o Państwa bezpieczeństwie.

Przesyłki zagraniczne mogą być opłacane tylko przelewem na konto firmy lub kartą kredytową.

Do każdego zakupionego towaru, niezależnie od ceny, należy doliczyć koszty wysyłki.

8. Dostawa -koszt i czas realizacji zamówienia

Dostawa towaru odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS w terminie do 2 dni roboczych od dnia wysłania zamówionego towaru. Zamówienie dostarczane jest do klienta pod adres podany w zamówieniu (zamówienie może również zostać dostarczone na inny adres niż podany przez Zamawiającego do wystawienia faktury VAT). Płatność za zamówienie następuje zgodnie z zadeklarowanym przez Zamawiającego w zamówieniu sposobem płatności: za pobraniem, przedpłatą na rachunek bankowy bądź kartą kredytową.

Po uiszczeniu opłaty Zamawiający ma prawo do skontrolowania zawartości paczki w obecności pracownika firmy spedycyjnej w celu sprawdzenia czy nie nastąpiło uszkodzenie towaru w trakcie transportu.

WARUNKI DOSTAWY I CENNIKI:

Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez Zamawiającego i określony w zamówieniu sposób. Czas otrzymania zamówionego towaru to czas realizacji zamówienia (zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 13.00, w soboty, niedziele, święta oraz inne dni wolne od pracy rozpatrywane będą kolejnego dnia roboczego) oraz przewidywany czas dostawy do 2 dni roboczych na terenie Polski (przesyłka wysyłana jest usługą STANDARD. Po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem sklepu internetowego www.maxisolar.pl może ona zostać wysłana inną usługą oferowaną przez firmę kurierską UPS co wiąże się ze zwiększeniem kosztów wysyłki). W razie wydłużenia czasu realizacji zamówienia pracownik maxiSolar® skontaktuje się z zamawiającym telefonicznie w celu poinformowania o opóźnieniu oraz potwierdzenia dalszej chęci realizacji zamówienia.

Cena za przesłanie 1 paczki:

- za pobraniem (płatność u kuriera UPS) to koszt 44,00 zł netto, tj. 53,68 brutto

- z przedpłatą (płatność przelewem na konto firmy maxiSolar®) to koszt 14,00 zł netto, tj 17,08 zł brutto.

Wszelkie regulacje związane z przesyłką towarów określone są w regulaminach firmy kurierskiej UPS. Na życzenie Zamawiającego zamówiony towar może być wysłany inną firmą kurierską po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem sklepu maxiSolar®. Firma maxiSolar® zobowiązuje się do realizacji złożonego zamówienia najpóźniej w terminie 4 dni roboczych od daty potwierdzenia zamówienia.

9. Gwarancja, Reklamacja i Zwrot

Produkty zakupione w sklepie internetowym www.maxisolar.pl objęte są dostarczaną wraz z towarem 7 letnią gwarancją producenta obowiązującą na terenie Polski. Jeżeli po otrzymaniu towaru Zamawiający znajdzie w nim wady techniczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio u producenta produktu.

W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas dostawy, lub skierowania reklamacji bezpośrednio do sprzedawcy Zamawiający powinien odesłać wadliwy produkt przesyłką pocztową na adres siedziby Firmy maxiSolar®. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie pisemnego protokołu uszkodzenia/rozbieżności zawartości przesyłki sporządzonego w momencie odbioru towaru w obecności pracownika spedytora lub poczty i potwierdzonego przez niego.

Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu (fakturę VAT). Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Sklep nie zwraca kosztów związanych z odesłaniem towaru reklamowanego. Termin rozpatrzenia reklamacji wynosi 14 dni i może zostać wydłużony do 21 dni gdyby zachodziła konieczność poddania sprzętu specjalistycznym testom lub ekspertyzom.

W przypadku zwrotów towarów do których dołączony był inny towar na warunkach promocji wiązanej, bądź dołączony był gratisowo –możliwe jest tylko zwrot całego zamówienia.

10. Postanowienia końcowe

Firma maxiSolar® zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu w dowolnym czasie, zmiany cen oraz ilości towarów w ofercie sklepu internetowego w ciągu dnia, wycofania poszczególnych produktów z oferty sklepu internetowego, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania, zmian i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu internetowego bez uprzedniego informowania o tym oraz realizacji dużych zamówień w osobnych partiach. W uzasadnionych przypadkach sklep zastrzega sobie prawo do zażądania przedpłaty, zmiany lub ograniczenia sposobu płatności a nawet odstąpienia od realizacji zamówienia.

Sklep www.maxisolar.pl nie bierze na siebie odpowiedzialności za niewypełnienie swych zobowiązań z powodu sił wyższych: powodzi, pożaru lub winy leżącej po stronie firm przewozowych. Firma maxiSolar® nie bierze również na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek straty bezpośrednie, utratę zysków lub inne koszty wynikłe z niewypełnienia zobowiązań sklepu.

Wszelkie zdjęcia, opisy oraz dane techniczne są przygotowywane przez producentów oraz dostawców sprzętu, sklep maxiSolar® uchyla się od wszelkiej odpowiedzialności za zawartość tych zdjęć oraz opisów. Zamieszczone w sklepie zdjęcia i opisy nie są zobowiązujące.

Umowa sprzedaży zawierana jest między Zamawiającym a Firmą maxiSolar® Jacek Mädge. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez wydrukowanie i przekazanie Zamawiającemu wraz z przesyłką dowodu sprzedaży. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy sprzedaży jest sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub sąd właściwy dla miejsca wykonania umowy.

Podanie przez Klienta danych potrzebnych do wystawienia faktury VAT jest dobrowolne i równoznaczne ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie danych do celów marketingowych przez firmę maxiSolar®. Dane te są poufne i nie będą ujawniane osobom trzecim. Klient ma prawo do wglądu do własnych danych osobowych oraz ich poprawek, a także usunięcia z bazy danych. Firma maxiSolar® zobowiązuje się do ochrony danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych".

W przypadku chęci zamówienia hurtowego, prosimy o kontakt na adres e-mail: jm@maxisolar.pl

Wszelkie opinie i zapytania dotyczące sklepu prosimy kierować na e-mail: d.bajcar@maxisolar.pl.

Zapraszamy do korzystania z zakładki `Wasze pytania`, gdzie przedstawiliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez klientów pytania.

Zespół maxiSolarŸ

 
MaxiSolar ©® 2007-2015Jesteś naszym 1599927159992715999271599927159992715999271599927 gościem.Gości ”on line”:7.